Wszystkie ceny zawarte na stronie są cenami netto!!!

Palnik do ciecia TWC1

Palnik TWC1 jest bezsmoczkowym (bezinżektorowym) palnikiem, w którym mieszanie gazów następuje w dyszy blokowej. W zależności od zastosowanej dyszy możliwe jest cięcie acetylenem lub propanem. Palnik współpracuje z dyszami blokowymi typu PNME oraz ANME kompatybilnymi z dyszami firmy BOC.

Typ palnika: Palnik do cięcia TWC1
Numer katalogowy: GNTWC1
Cena: 155netto
Palnik do ciecia TWC1

Palnik uniwersalny SWISS 14

Palnik uniwersalny SWISS 14 jest palnikiem smoczkowym (inżektorowym), opartym na konstrukcji firmy LORCH. Przeznaczony jest do spawania stali, żeliwa, miedzi, mosiądzu innych metali i stopów w zakresie od 0,5 do 14 mm, oraz do cięcia tlenem konstrukcyjnych stali węglowych i niskostopowych w zakresie od 3 do 60 mm. Dostępny jest w wersji acetylenowej oraz propanowej. Współpracuje z blokowymi dyszami tnącymi.

Typ palnika: Palnik SWISS 14 A Palnik SWISS 14 PB
Numer katalogowy: LX88SS14 LX88S14PB
Palnik uniwersalny SWISS 14

Palnik uniwersalny SWISS 16

Palnik uniwersalny SWISS16 jest palnikiem smoczkowym (inżektorowym), bazującym na konstrukcji firmy LORCH. Przeznaczony jest do spawania stali, żeliwa, miedzi, mosiądzu innych metali i stopów w zakresie od 0,5 do 15 mm oraz do cięcia tlenem konstrukcyjnych stali węglowych i niskostopowych w zakresie od 3 do 100 mm. Dostępny w wersji acetylenowej oraz propanowej. Wykorzystuje blokowe dysze do cięcia.

Typ palnika: Palnik SWISS 16 A Palnik SWISS 16 PB
Numer katalogowy: LX88SS16A LX88SS16PB
Cena: 458 netto
Palnik uniwersalny SWISS 16

Palnik do lutowania TWL1

Palnik do lutowania TWL1 przeznaczony jest do lutowania, podgrzewania i opalania. W zaleznosci od wersji zasilany jest mieszanka tlenu z acetylenem (A) lub propanem (P).

Typ palnika: Palnik do lutowania TWL1-A Palnik do lutowania TWL1-P
Numer katalogowy: GNTWL1 GNTWL1P
Palnik do lutowania TWL1

Palnik maszynowy

Bezsmoczkowy maszynowy palnik gazowo-tlenowy przeznaczony jest do cięcia stali o grubości 3 – 300 mm. W zależności od zastosowanej dyszy możliwe jest cięcie acetylenem lub propanem. Palnik współpracuje z dyszami blokowymi typu PNME oraz ANME kompatybilnymi z dyszami firmy BOC.

Numer katalogowy: IK12-TORCH
Średnica trzonu: 32 mm
Długość płaszcza: 138 mm
Palnik maszynowy


2006 - 2024 My Design Studio Reklamy. All Rights Reserved®